معرفی گروه صنعتی فولاد بهمن

کارخانه گروه صنعتی فولاد بهمن در سال 1390 در استان مازندران و در شهر قائمشهر جاده شیرگاه در زمین ۳۰ هزار متر مربعی با به کارگیری بیش از ۲۰۰ نفر نیروی کاری با زیربنای چهارده هزار متر مربع و جهت تولید انبوه انواع کویل فولادی،ورق گالوانیزه و تولید ورق های شیروانی، کرکره‌های فلزی و رنگی با ظرفیت 120 هزار تن احداث گردیده شد و این شرکت با هدف عملیات پوشش دهی و رنگ آمیزی مناطق مرطوب مانند مازندران و استان های شمال کشور با محصولات خود پایه گذاری شد.
ورق های ورودی به این گروه شامل ورق گالوانیزه و گالوالوم در ضخامت های 0/2 تا 0/7 میلیمتر است. عرض رول های ورودی نیز در حدود 1250-600 میلیمتر می باشد.

محصولات گروه صنعتی فولاد بهمن

محصولات تولیدی شرکت گروه صنعتی فولاد بهمن در دو بخش محصولات پایه و محصولات نهایی عرضه می شود که در ادامه به هرکدام از آنها به طور کامل خواهیم پرداخت :
محصولات پایه گروه صنعتی فولاد بهمن عبارت است از :

ورق رنگی در رنگ های نارنجی، سبز، سفید، قرمز، آبی، پرتقالی و قهوه ای می باشد و اغلب در عرض 125 سانتی‌متر و ضخامت 0.48 میلی‌متر تولید می شود

محصولات نهایی گروه صنعتی فولاد بهمن عبارت است از :
شامل فرم دهی ورق رنگی به طرح های سفال ایتالیا، سفال سوله، سفال بهمن، سفال چین، سفال قراضه، سفال ژاپن، طرح کرکره سینوسی ریز، کرکره سینوسی درشت، طرح نما برجسته، طرح نما زیر کوپ، کرکره ذوزنقه، کرکره شادولاین و عرشه فولادی می باشد.

فرآیند تولید ورق رنگی در گروه صنعتی فولاد بهمن :

گروه صنعتی فولاد بهمن در خط تولید آن با ظرفیت تولید سالانه 120 هزار تن به صورت پوشش دهی غلتکی طراحی و عملی گردیده است. از آنجایی که در خط تولید از سرعت بسیار بالایی برخوردار است از نظر مصرف اقتصادی رنگ و سازگاری آن با محیط زیست میتوان اشاره کرد . محصولات نهایی این کارخانه در تمامی شرایط جوی و آب و هوایی مختلف از مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و شکل پذیری دارا می باشد و همچنین قابلیت رنگ کاری کویل های گالوانیزه، گالوالوم و همچنین لمینت پی وی سی در طرح های متنوع در گروه صنعتی فولاد بهمن دیده می شود .

ورق رنگی

مشخصات خط تولید انواع ورق های فولادی

ورق های ورودی خط تولید از جنس گالوانیزه و گاوالوم هستند.
ضخامت ورق های ورودی خط تولید فولاد بهمن بین ۰.۲ تا ۰.۷ میلی متر است.
رول های ورودی عرضی حدود ۶۰۰ الی ۱۲۵۰ میلی متر دارند.
ضخامت پوشش آستر ۴ الی ۷ میکرون می باشد.
رنگ زیر ورق ضخامتی حدود ۵ الی ۸ میکرون دارد.
رنگ رویه ورق ضخامتی بین ۱۸ الی ۲۰ میکرون دارد.
ضخامت لایه های مختلف پوشش ۲۷ تا ۳۵ میکرون است.

ورق گالوانیزه

مزایای رنگ کاری در گروه صنعتی فولاد بهمن

در این کارخانه رنگ کاری با استفاده از روش پوشش دهی غلتکی صورت می گیرد که از مزایای آن می توان به سرعت بالا، صرفه جویی اقتصادی در رنگ و سازگاری با محیط زیست اشاره کرد. در این فرآیند ضخامت آستر 4 تا 7 میکرون و ضخامت رنگ زیر ورق 5 تا 8 میکرون ضخامت رنگ رویه 18 تا 20 میکرون و مجموع ضخامت رنگ بر روی ورق 27 تا 35 میکرون است.

شناسنامه گروه صنعتی بهمن

نوع فعالیت: تولیدی
مدیر عامل: بهمن احمدی
رییس هیات مدیره: بهمن احمدی
تاریخ تاسیس: 1394
ناریخ عضویت: 1388
محصولات: ورق رنگی
مشخصات محصول:
ظرفیت تولید: 120 هزارتن
طرح های توسعه:
دفتر مرکزی: مازندران- قائمشهر- خیابان تهران- بالاتر از کمربندی
تلفنهای دفتر مرکزی: 011-42271777
نمابر دفتر مرکزی: 011-42271888
نشانی کارخانه: مازندران- شیرگاه- شهرک صنعتی بشل فاز2- خیابان صنعت 5
تلفن کارخانه: 011-42434070
نمابر کارخانه: 011-42434080
پست الکترونیک:
سایت اینترنتی: www.fbc.ir

قیمت ورق رنگی گروه صنعتی فولاد بهمن

با توجه به نیاز روز افزون اشخاص و کارخانه های مختلف در صنایع ما بستر قیمت ورق رنگی جهت اطلاع از قیمت ورق رنگی فولاد بهمن، قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه و قیمت ورق رنگی هفت الماس و کارخانجات دیگر با شماره 09120414100 در ارتباط باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *