نکات طلایی حمل و نقل تیرآهن

در این پست به نکات حمل و نقل تیرآهن به صورت کامل پرداختیم امیدوارم این پست برای شما مفید بوده باشد :

 

از نکات بسیار مهم در خرید آهن آلات، چگونگی حمل و نقل و هزینه مربوط به آن می باشد. انتخاب وسیله نقلیه مناسب برای حمل و نقل آهن آلات بسیار اهمیت دارد. تیرآهن و حمل و نقل تیرآهن نیز از این قاعده مستثنی نیست. یکی از نکات مهم بعد از خرید تیرآهن، حمل و نقل آن می باشد.

تیرآهن پروفیلی است که وظیفه آن تحمل تنش‌های حاصل از نیروی برشی و لنگر خمشی است. بیش ترین کاربرد تیرآهن در صنعت ساختمان سازی می باشد. تیرآهن بر اساس نسبت بال و عرض‌ها به انواع مختلفی تقسیم می شود. با توجه به کاربرد زیاد تیرآهن در صنعت ساخت و ساز بنابراین خرید تیرآهن نیز از رونق زیادی برخوردار است.

 تیرآهن

 

فاکتورهای مهم در خرید تیرآهن عبارتند از:

کیفیت بالای تیرآهن، قیمت پایین تمام شده تیرآهن و هزینه پایین حمل و نقل .

روش های حمل و نقل

حمل و نقل جاده ای
حمل و نقل ریلی
حمل و نقل دریایی
حمل و نقل کانتینری
حمل و نقل ترکیبی

از این پست هم حتما دیدن فرمایید : مشاوره و فروش انواع تیر آهن 

هزینه حمل و نقل آن

سازمان حمل و نقل کشوری سالانه تعرفه هایی را برای حمل و نقل بار اعلام می نماید. مسافت و وزن بار از عوامل تاثیرگذار در تعرفه‌ های این سازمان حمل و نقل کشوری هستند. لازم به ذکر است شما تنها می‌توانید عامل مسافت را تغییر دهید و عامل هزینه بار از دسترس شما خارج می باشد. البته نوع وسیله نقلیه نیز می‌تواند در هزینه حمل و نقل تأثیر به سزایی داشته باشد.

 تیرآهن

مسافت حمل و نقل تیر آهن

همانگونه که گفته شد هر ساله سازمان حمل و نقل کشوری تعرفه هایی را برای حمل و نقل اعلام می کند و مسافت تنها عاملی است که می تواند در هزینه تمام شده حمل و نقل تاثیر داشته باشد. مسافت حمل تیرآهن تا مقصد یکی از عوامل بسیار مهم در قیمت نهایی تیرآهن و انتخاب روش حمل و نقل می باشد.

شما می توانید با توجه به موقعیت جغرافیایی مقصد و شناخت کارخانه ‌های تولیدی تیرآهن، نزدیک ترین محل را انتخاب و خرید تیرآهن را انجام دهید. توصیه می کنیم در هنگام خرید تیرآهن مورد نیاز به این نکته توجه کنید که کارخانه ‌ای را انتخاب نمایید که به مقصد شما نزدیک‌تر باشد.

براساس آمار ارائه شده توسط سازمان حمل و نقل کشوری در انتخاب نوع روش حمل و نقل ، حمل و نقل جاده ای از محبوبیت بیشتری برخوردار است. دلیل آن نیز مشخص است، هزینه حمل و نقل جاده ای نسبت به روش های دیگر کمتر می باشد و زمان رسیدن بار به دست خریدار نیز کوتاه تر است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *