7 مزیت پشت بام های پوشیده شده با گالوانیزه رنگی

در این مقاله به مزیت گالوانیزه رنگی به سایر مواد می پردازیم:

سقف برای هر ساختمانی بسیار مهم است ، چه برای مصارف خانگی و چه برای اهداف تجاری ، سقف پایدار و مستحکم لازم است. یکی از جنبه های محبوبیت مداوم ، ورق های بام تزئینی با پوشش رنگ است. در حالی که بیشتر آنها را در مناطق شهری و صنعتی می بینیم ، این ورق ها نه تنها برای ساختمانهای بزرگ صنعتی و تجاری بلکه ساختمانهای مسکونی اساساً به دلایل زیبایی شناختی و همچنین بعنوان جایگزینی برای ورقهای گالوانیزه معمولی می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

تا اواسط قرن نوزدهم ، کاشی های چوبی ، تخته سنگ و سفال عمدتا به عنوان مواد بام استفاده می شد. در قرن گذشته آسفالت ، آزبست و سیمان الیاف جایگزین مواد سنتی شد. اما اکنون به لطف فناوری پیشرفته و پیشرفته تر ، ورق های بام از انواع فلزات مانند آلومینیوم ، مس ، روی و قلع ساخته می شوند. این ساختمان ها باید مقاومت در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی و خرابی خارجی ناشی از تغییرات آب و هوایی را تحمل کند.

 

مزیت گالوانیزه رنگی

مزیت گالوانیزه رنگی

 

 

گالوانیزه رنگی  اگر می خواهید یک ساختمان بسازید انتخاب خوبی است. ظاهر زیبایی و خاصیت عایق حرارتی آنها می تواند نیازهای شما را برآورده کند. بنابراین محبوبیت بیشتری پیدا می کند. ورق سقف پوشش داده شده با رنگ می تواند زیبایی را افزایش دهد و از سقف در برابر سایش خارجی محافظت کند.

از گالوانیزه رنگی به جای ورق های فولادی گالوانیزه در ساختمانهای مسکونی استفاده می شود تا زیبایی بهتری داشته باشد. امروزه ، ساختمانهای بیشتر و بیشتر از ورقهای پوشش داده شده رنگی استفاده می کنند ، مانند دفاتر ، گاراژها ، رستوران ها ، محل پارک اتومبیل ، انبارها ، تولیدات صنعتی و غیره

7 مزیت گالوانیزه رنگی

ماندگاری

گالوانیزه رنگی پوشش داده شده با رنگ می تواند تقریباً 100 سال دوام داشته باشد و به نگهداری زیادی نیاز ندارد. به دلیل دوام آن ، مورد تقاضای صنعت ساختمان هستند.
در دماهای پایین از مقاومت کششی بالایی برخوردار هستند ، سازگار با حرارت هستند و از طریق انواع آب و هوا مقاومت خود را حفظ می کنند. این ورق ها همچنین می توانند بارهای سنگینی را تحمل کنند بدون اینکه آسیب ببینند. ورق های سقف روکش دار رنگی که برای سقف استفاده می شود به راحتی پاره نمی شوند. چنین ورق هایی بادوام بوده و از ماندگاری بالایی برخوردار هستند.

 

از این مقاله هم دیدن فرمایید: ورق گالوانیزه

 

سبک وزن

اگرچه رنگ اضافی رنگی به ورق های سقف افزوده می شود ، قطعه نهایی هنوز از نظر وزن سبک باقی مانده و حمل و نصب آن آسان است. باعث افزایش فشار بر روی دیوارها یا سقف های ساختمان نمی شود.

قابل انعطاف

از آنجا که گالوانیزه رنگی دارای وزن سبک و مستحکم هستند ، می توان آنها را با توجه به نیازهای ساخت در اشکال و اندازه های مختلف سفارشی کرد.

مقاوم در برابر خوردگی

رنگ پوشش داده شده روی سطح گالوانیزه رنگی باعث می شود که ورق های سقف به راحتی زنگ نزند و خراب نشود. این ویژگی باعث اطمینان از دوام کل ساختار این ورق سقف می شود. ورقهای رنگی از طریق یک فرآیند شیمیایی با رنگهای مختلف پوشانده می شوند. این باعث می شود رنگ و درخشندگی آنها برای مدت طولانی حفظ شود.

مقاوم در برابر آب و هوا

ورق های بام روکش دار رنگی می توانند در برابر هوای سخت مانند تابستان های شدید و زمستان مقاومت کنند. به شرایط بارندگی شدید عادت کرده است. کیفیت ورق ورق در شرایط سخت آب و هوایی بی تأثیر است.

 

 

 

هدایت گرمای کم

از آنجا که سطح پوشش رنگی است ، و رنگ دارای ویژگی های عایق عالی است. ورق اجازه عبور بیش از حد گرما را نمی دهد و از یک محیط خنک و ایمن در داخل ساختمان اطمینان حاصل می کند.

جذاب

سطح پوشش رنگی است ، رنگ متفاوت می تواند زیبایی ظاهری آن را اضافه کند. همچنین می توان با توجه به طرح شما الگوی پوشش داده شده را پوشش داد. مثل چمن ، آسمان آبی ، گل. بنابراین ورق های فولادی جذاب و چشمگیر هستند.

گالوانیزه رنگی با توجه به نیاز در اشکال و اندازه های مختلف موجود است. علاوه بر این ، رنگ باعث افزایش جذابیت بصری و جذابیت بیشتر آن می شود. بنابراین ورق فولادی با روکش رنگ انتخاب عالی در هنگام ساخت است.

امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *