شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

معرفی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

در این پست به  معرفی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان به صورت کامل پرداختیم :

معرفی کلی

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان تحت نام شرکت صنایع گالوانیزه فجر سپاهان در اسفندماه ۱۳۷۴ با هدف تولید ورق گالوانیزه به روش غوطه‌وری گرم مداوم، تأسیس و در سال ۱۳۷۹ به بهره‌برداری رسید. این شرکت که فقط دارای یک سایت تولیدی می باشد، در زمینی به مساحت ۷۲ هکتار در ۱۴ کیلومتری شرق شهرستان کاشان واقع گردیده است. خط گالوانیزه این شرکت با ظرفیت اسمی 140 هزار تن در سال برای ضخامت‌هایی در محدوده ۰/۲۵-۱/۲۵ میلیمتر و عرض ۶۰۰ الی ۱۲۵۰ میلیمتر طراحی شده است. ظرفیت کنونی خط تولید شرکت حدود 150 هزار تن در سال است. کلاف‌های ورودی این خط تولید، ورق‌های فولادی نورد سرد شده با کیفیت فول هارد و ورق‌های نورد سرد و آنیل شده می‌باشد. این شرکت اولین تولیدکننده ورق گالوانیزه گرم در ایران بوده و با توجه به سابقه چندین ساله تولید، دارای اطلاعات کافی و دانش فنی در زمینه تولید این نوع ورق‌های فولادی پوشش‌دار است. خطوط تولید موجود در شرکت شامل اسیدشویی، نورد سرد رفت و برگشتی، آنیل، گالوانیزه گرم مدوام، برش عرضی و فرم‌دهی ورق می‌باشد. موقعیت جغرافیایی و لجستیکی شرکت، دسترسی آسان به جاده ریلی و ترانزیتی، فاصله ۶۰۰ متری تا ریل راه آهن و فاصله ۱۸۰۰ متری تا جاده ترانزیت و قرارگیری در مرکز ایران از ویژگی‌های بارز این شرکت است.

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

معرفی محصولات و تولیدات شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

محصولات این شرکت شامل انواع ورق گالوانیزه، ورق آنیل شده، ورق فولادی و ورق اسید شویی می باشد. در ادامه به بررسی جزئیات کامل این محصولات خواهیم پرداخت.

ورق گالوانیزه امیر کبیر کاشان

انواع محصولات گالوانیزه تولیدی امیر کبیر در انواع کلاف، ورق مسطح و ورق فرم دار می باشد. این محصولات در استانداردهای JIS،DIN،ASTM، ISO 3575 و ISIRI تولید می شوند. عرض کلاف تولیدی گالوانیزه بین 600 تا 1250 میلیمتر و با ضخامت خروجی 25/0 تا 5/1 میلیمتر است. ابعاد ورق گالوانیزه مسطح نیز در همین حدود است. عرض ورق فرم دار بسته به عرض ورق ورودی بوده و ضخامت خروجی آن بین 4/0 تا 8/0 میلیمتر است.

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

ورق آنیل شده

ورق آنیل شده دارای قطر خارجی بین 1000 تا 1830 میلیمتر و با عرض 550 تا 1250 میلیمتر است. ضخامت خروجی آن بین 2 تا 25/0 میلیمتر است و پوشش محافظ سطحی آن از نوع روغنی می باشد.

 

از این پست هم حتما دیدن فرمایید »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» مشاوره و فروش انواع ورق گالوانیزه

ورق فولادی

ورق فولادی تولیدی این شرکت دارای قطر خارجی بین 1000 تا 1830 میلیمتر و با عرض 550 تا 1250 میلیمتر است. ضخامت خروجی بین 25/0 تا 2 میلیمتر بوده و پوشش محافظ آن بدون روغن است.

ورق اسید شویی

این محصول با قطر داخلی 610 میلیمتر و قطر خارجی 1000 تا 1830 میلیمتر بوده و عرض ورق بین 550 تا 1250 میلیمتر است. ضخامت خروجی آن بین 25/0 تا 2 میلیمتر است و پوشش محافظ آن بدون روغن است.

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

نکات کلی در مورد این شرکت :

۱. خط گالوانیزه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان با ظرفیت اسمی 100 هزار تن در سال برای ضخامت‌هایی در محدوده 25/1 تا 25/0 میلیمتر و عرض 600 الی هزار و 250 میلیمتر طراحی شده است. در حال حاضر این خط تولید ظرفیت تولید بیش از 130 هزار تن فولاد را در سال دارد. همچنین کلاف‌های ورودی این خط تولید، ورق‌های فولادی نورد سرد شده با کیفیت فول هارد و ورق‌های نورد سرد و آنیل شده است.

۲. شرکت فولاد امیرکبیر کاشان نخستین تولیدکننده ورق گالوانیزه گرم در کشور بوده و با داشتن سابقه چندین ساله تولید، اطلاعات کافی و دانش فنی لازم برای تولید این ورق‌های فولادی پوشش‌دار را دارد.

۳. با توجه به انجام پروژه‌های طرح و توسعه، خطوط تولید موجود در شرکت شامل اسیدشویی، نورد سرد رفت و برگشتی، آنیل، گالوانیزه گرم مداوم، برش عرضی و فرم‌دهی ورق است.

۴. ویژگی‌های مورد توجه این شرکت، موقعیت جغرافیایی و لجستیکی شرکت، دسترسی راحت به جاده ریلی و ترانزیتی، فاصله 600 متری تا ریل راه آهن، فاصله هزار و 800 متری تا جاده ترانزیت و واقع بودن در مرکز ایران هستند.

وبسایت رسمی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان »»»»»»» www.aksteel.ir

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.