کارخانه روی اندود کاوه

معرفی کامل کارخانه روی اندود کاوه و محصولات

در این پست به معرفی کامل کارخانه روی اندود کاوه و محصولات این کارخانه پرداخته ایم و امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشد :

معرفی کلی کارخانه روی اندود کاوه

مجتمع فولاد روی اندود کاوه در سال 1346 با تاسیس شرکت آهن پوش در زمینه فلز کاری و فرمینگ انواع ورق فولادی آغاز به فعالیت نمود سپس در سال 1373 با تاسیس مجموعه روی اندود در زمینه تولید ورق های گالوانیزه در شهرستان ساوه، شهرک صنعتی کاوه پا به عرصه فولاد ایران گذاشت.
این مجموعه در جهت تامین نیازهای روز افزون بازار مصرفی به ورق گالوانیزه و تخصصی شدن مصرف آن تاسیس گردید و با همت مدیران و کارکنان توانست خیلی زود سطح تولید خود را افزایش دهد.

در سال 1388 خطوط گالوانیزه گرم و رنگی با ظرفیت سالانه 150 هزار تن در سال مورد بهره برداری قرار گرفت. این شرکت با استفاده از آخرین دستاوردهای صنعت فولاد جهان و با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و مجرب و مدیرانی متعهد در نظر دارد محصولات تولیدی خود را با نگاهی به مشتریان به عنوان شرکای تجاری و با حفظ منافع تمامی ذینفعان عرضه نماید. از طرح های توسعه طلبانه فولاد روی اندود با توجه به نقش محوری صنعت فولاد در توسعه صنعتی و اقتصادی کشور و همچنین با توجه به تقاضای روز افزون مصرف این محصولات، توسعه کارخانه و راه اندازی خط تولید ورق های رنگی و ساندویچ پنل ها و حضور در بازارهای جهانی در آینده ای نزدیک است.

کارخانه گالوانیزه

محصولات کارخانه روی اندود کاوه

ورق عرشه فولادی
سقف عرشه فولادی نوعی از سقف های پیشرفته با استفاده از ورق گالوانیزه ذوزنقه ای شکل است که بدون اجرای قالب بندی تولید می شود.
این ورق ها با لوازم نصب و برشگیری های مخصوص بروی تیرها و پل های فلزی با میخ های فولادی مخصوص، پرچ می شود و سپس بتن ریزی بروی آن ها انجام می شود.
ورق روغنی
ورق روغنی با روش نورد سرد تولید می شوند. در این فرایند ورق های فولادی با ضخامت بالا توسط دستگاه نورد به ضخامت های پایین‌تر تبدیل می شوند.
وز ن هر کلاف ورق روغنی تولیدی بین 1 تا 7 تن می باشد و در استانداردهای DIN 1623-1، EN 10130، JIS G 3141 و ASTM A 366 تهیه و تولید می گردد.
ورق گالوانیزه رنگی
ورق گالوانیزه رنگی به شیوه پوشش دهی غلتکی تولید می شود و ضخامت آن 0.25 تا 1.5 میلیمتر است. عرض این محصول 750 تا 1500 میلیمتر بوده و قطر داخلی کلاف 508 تا 610 میلیمتر است.
این ورق بیشتر در صنعت ساختمانی از قبیل سقف کاذب، ساندویج پنل، دربهای فرمینگ، شیروانی، سقف یوله و نمای ساختمان کاربرد دارد.
ورق گالوانیزه
ورق گالوانیزه روی اندود کاوه به روش غوطه وری گرم به صورت مداوم و پیوسته تولید می گردد. ضخامت ورق 0.25 تا 1.50 میلیمتر بوده و عرض آن 780 تا 1250 میلیمتر است. قطر داخلی کلاف 508 میلیمتر و قطر خارجی آن 900 تا 1800 میلیمتر است. وزن کلاف تولید شده 10-1 تن است. این محصول در استانداردهای JIS G 3302، DIN 17162، EN 10327 و ASTM A 653 است و این ورق در صنعت خودرو، تولید انواع ساندویج پنل، انواع کانکس و کانتینر و سیلو، صنایع لوله و پروفیل، انواع تانکرها، لوازم ختنگی، صنعت سیم و کابل و … کاربرد دارد.

مشاوره و فروش انواع ورق گالوانیزه 

ورق گالوانیزه
ورق فرم دار
عدم تغییر رنگ ورق فرم دار در اثر قرارگرفتن در مجاورت هوا و رطوبت موضوع مهم دیگری است که بسیاری از صنعت گران ساختمانی ترجیح می‌دهند از آن استفاده کنند. در مقابل ورق‌های روغنی مجموعه فولاد روی اندود کاوه قرار می‌گیرند. در گریدها و استانداردهای ST12، ST13 و ST14 تولید می‌شوند. لازم به ذکر است که ضخامت این ورق‌ها از طیف 0.3 تا 300 میلی‌متر متغیر بود. و عرض آن‌ها نیز معمولاً به 1000 تا 1250 میلی‌متر می‌رسد.

اطلاعات کلی کارخانه روی اندود کاوه

مجتمع فولادی روی اندود کاوه
نوع فعالیت: تولیدی
مدیر عامل: مهدی حدادزاده
رییس هیات مدیره: امیرحسین حدادزاده
تاریخ تاسیس: 1395
دفتر مرکزی: ساوه- شهرک صنعتی کاوه- بلوار شهدای هفتم- پلاک 11- مجتمع فولادی روی اندود کاوه
نشانی کارخانه: ساوه- شهرک صنعتی کاوه- بلوار شهدای هفتم- پلاک 11- مجتمع فولادی روی اندود کاوه
پست الکترونیک: info@rooyandood.com
سایت اینترنتی: www.rooyandood.com

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.