5 مزیت استفاده از ورق های شیروانی

در این مقاله به مزیت استفاده از ورق های شیروانی می پردازیم :

ورق های شیروانی اکنون گزینه محبوب بسیاری از صاحبان خانه است. این به دلیل مزایای بسیار آن است ، به طوری که برخی از صاحبان خانه ها کاشی های سقف خود را به طور کامل ریخته اند. در زیر پنج مزیت عمده استفاده از ورق های شیروانی  موج دار و این که چرا ممکن است گزینه بهتری برای شما باشند را بررسی می کنیم.

 

1. جمع شدن آب را ساکت و از بین می برد

این نوع سقف فلزی همیشه بهتر است در شیب ساخته شود تا به شما کمک کند تا آب به سمت پایین و از خانه شما دور شود. برخی از صاحبان خانه ممکن است در نصب ورق های فلزی موج دار کمی مردد باشند ، زیرا فکر می کنند صدای باران را تقویت می کنند. این طرز فکر درست نیست ، زیرا هیچ تفاوتی صوتی بین سقف های سفالی سنتی و ورق های سقف فلزی موج دار مدرن وجود ندارد.

 

ورق های شیروانی

 

از این مقاله هم دیدن فرمایید : گالوانیزه چیست ؟ نحوه تولید آن و استفاده آن در صنایع مختلف

2. ماندگاری طولانی

ورق های شیروانی که از فولاد یا آلومینیوم ساخته شده باشد ، سالها و در بیشتر موارد حداقل صد سال دوام خواهد داشت. در طی سالها به تعمیر و نگهداری بسیار کمی نیاز دارد ، اما کافی هست که یک لایه رنگ ، به آن زده شود تا ماندگاری خود رو طی سال ها حفظ کند .

3. سخت اما سبک

سقف های دارای ورق های شیروانی ، بادوام و بسیار سبک وزن هستند ، به همین دلیل بسیاری از صاحبان خانه دوست دارند از آنها استفاده کنند. از آنجا که ورق های شیروانی سبک هستند ، این بدان معنی است که کار و نصب آنها نسبتاً آسان است. این همچنین بدان معنی است که آنها وزن بیش از حد بر ساختار ساختمان وارد نمی کنند.

4. می توانید با شرایط نامساعد آب و هوایی کنار بیایید

ورق های سقف فلزی موج دار می توانند در تمام شرایط آب و هوایی ماندگاری خودش رو حفظ کند . آنها به طرز خارق العاده ای با طوفان ، طوفان تگرگ و باران سیل آسا و یخبندان کنار می آیند. پس از نصب صحیح و به پایان رسیدن ، آنها مانع محافظ و سرپناهی در خانه شما هستند و مزیت آن هرگز زنگ زدگی این ورق ها است.

ورق های شیروانی

مزیت استفاده از ورق های شیروانی

5. نمی پوسد

سقف های پوشش داده شده با ورق های شیروانی بر خلاف انواع دیگر مواد بام ، پوسیده نمی شوند. پس از نصب ، این فلز سالها به خوبی جدید و نو به نظر می رسد. اکثر این ورقهای فلزی نیز برای جلوگیری از تشکیل جلبکها با مواد شیمیایی محافظ پوشانده می شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ورق های شیروانی  ، لطفاً امروز با کار شناسان ایران فرمینگ تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *